Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content

(+48) 603 546 753

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O firmie

 

Drogi Kliencie,

P.N.B. OBŁOJ-INWEST jest wszechstronną firmą budowlaną, zajmującą się między innymi budową budynków i domów mieszkalnych oraz obiektów usługowych na terenie i w okolicach Warszawy, Marek, Wołomina, Radzymina. Na rynku budowlanym działamy już od 1985 roku. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami, a także całym szeregiem zadowolonych klientów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

Każdą budowę dzielimy na pięć etapów realizacji: etap dokumentów formalno-prawnych, projektu budowlano-wykonawczego, wystąpienia o pozwolenie na budowę, etap budowy inwestycji oraz etap przekazania inwestycji w użytkowanie. Podczas każdej z nich ułatwiamy realizację całego przedsięwzięcia o czym można przeczytać na podstronie Dlaczego my?.

Ze względu na rosnące koszty ogrzewania i energii proponujemy Ci wysokie standardy budownictwa energooszczędnego z rozwiązaniami odnawialnych źródeł energii, instalacje kolektorów słonecznych oraz rekuperatorów odzysku ciepła.

W 2006 roku nasza firma zajęła 3 miejsce w konkursie "BUDOWA ROKU", organizowanym przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa – za realizację projektu Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Inwestycja: "Budowa budynku magazynowego z zapleczem i infrastrukturą" na terenie zakładu produkcyjnego w Radzyminie.

 
 
 
  • Dlaczego my?

    Tylko u nas dzięki naszemu -letniemu doświadczeniu w jednym biurze możesz z całą odpowiedzialnością i bezstresowo zlecić wykonanie całego procesu budowlanego. Jako Inwestor nie przeżywasz zbędnych stresów, nie marnujesz czasu na załatwianie stosownych dokumentów i nie musisz kupować na własną rękę wszystkich materiałów podczas całego procesu projektowania i budowy wymarzonego...

  • Referencje

    Zanim nawiążemy współpracę, posłuchaj co mówią o nas Inwestorzy, z którymi współpracowaliśmy...

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [29-02-2020]: 26 | Wizyt ogółem: 66047 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]